Uszczelnienia zgarniające RIA-150X165X9-12-NBR90
Odniesienie : RIA-150X165X9-12-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-150X165X9-12-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 150 mm, średnicę zewnętrzną 165 mm oraz grubość 9 mm. Jest wykonany z materiału NBR.