Uszczelka O-ring OR-170X3.50-NBR80
Odniesienie : OR-170X3.50-NBR80
GEN
Opis
Uszczelka O-ring o numerze referencyjnym OR-170X3.50-NBR80, marki Ogólny, posiada wewnętrzną średnicę 170mm oraz grubość 3.5mm. Został wykonany z materiału NBR.
  13 części w magazynie (3 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6302-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6302-2RSH-SKF
Nakrętka łożyskowa - KM12 GEN
NAKRĘTKA ŁOŻYSKOWA KM12
Uszczelnienia zgarniające - RIA-150X165X9-12-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-150X165X9-12-NBR90
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    170  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    177  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    80  S
  • WAGA
    6.29  G
Opis
Różnica między NBR, FPM, EPDM, MVQ?
 od -30°C do +120°C FPM = Viton = Kauczuk fluorowany
 od -20°C do +200°C MVQ = Kauczuk silikonowy
 od -50°C do +210°C DLA HYDROKARBONÓW NBR = Nitryl = Butadien - Kauczuk akrylonitrylowy
 od -20°C do +200°C DO PŁYNÓW HAMULCOWYCH EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
 od -40°C do +150°C DO WODY EPDM = kauczuk etylenowo-propylenowo-dienowy
Jak wybrać rozmiar O-ringu?
Tolerancja ⌀ d1 = ± [(d10,95 x 0,009) + 0,11]
Na przykład, jeśli średnica wewnętrzna wynosi 15 mm, wówczas tolerancja = ± 0,227 mm [(150,95 x 0,009) + 0,11]