Tuleja z brązu BMF40-50-25
Odniesienie : BMF40-50-25
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BMF40-50-25 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz długość 25 mm. Jest wykonana z .
  29 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6207-2RS-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6207-2RS-SKF
Tuleja PAP - PAP3540-P20 GEN
TULEJA PAP PAP3540-P20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    40  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • TYP
    BMF
  • WAGA
    72  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis