Pasek do wariatora DIN 52X16-1325-OPTIBELT
Odniesienie : 52X16-1325-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 52X16-1325-OPTIBELT rodzina Pasek Do Wariatora Din, marka OPTIBELT, i profil VS55. Posiada sekcję 55mm x 16mm o wewnętrznej długości 1325 mm, zewnętrzna długość 1425 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pasek klinowy owijany - SPZ1500-OPTIBELT OPTIBELT
PASEK KLINOWY OWIJANY SPZ1500-OPTIBELT
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    1425  MM
  • WYSOKOŚĆ PASA
    16  MM
  • DŁUGOŚĆ BOISKA
    1425  MM
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
  • PRZEKRÓJ
    52X16
  • SEKCJA
    VS55 (55mm x 16mm)
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    55  MM
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
  • WAGA
    1220  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis