Przekładnia pasowa SPZ1500-OPTIBELT z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki OPTIBELT i profilu SPZ. Ma przekrój 9.7mm x 8mm o długości wewnętrznej 1462 mm, długości zewnętrznej 1513 mm i długości podziałowej 1500 mm.
2 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?