Łożysko igiełkowe NK80-25-INA
Odniesienie : NK80-25-INA
INA
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NK80-25-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 95 mm oraz grubość 25 mm.
  20 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-70X95X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-70X95X8-NBR
Łożysko igiełkowe - NA4916-IKO IKO
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE NA4916-IKO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    95  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • WAGA
    280  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis