Simmering OAS-70X95X8-NBR
Odniesienie : OAS-70X95X8-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-70X95X8-NBR ma średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 95 mm oraz grubość 8 mm. Wykonany jest z materiału NBR.