Łożyska przegubowe GE GE40-UK-2RS-A-INA
Odniesienie : GE40-UK-2RS-A-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE40-UK-2RS-A-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 62 mm oraz grubość 28 mm.