Łożyska przegubowe GE GE17ES-2RS-IKO
Odniesienie : GE17ES-2RS-IKO
IKO
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE17ES-2RS-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 17 mm, średnicę zewnętrzną 30 mm oraz grubość 14 mm.