Uszczelnienie hydrauliczne UT-25X37X6-NBR90
Odniesienie : UT-25X37X6-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UT-25X37X6-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 37 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.