Uszczelnienie hydrauliczne UP-25X35X6.50-PU94
Odniesienie : UP-25X35X6.50-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-25X35X6.50-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 6.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.