Uszczelnienie hydrauliczne US-7X12X5-PU94
Odniesienie : US-7X12X5-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-7X12X5-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 7 mm, średnicę zewnętrzną 12 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  2 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ16-22-22 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ16-22-22
Łożysko kulkowe wahliwe - 1208-K GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WAHLIWE 1208-K
Uszczelnienie hydrauliczne - US-7X12X6-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-7X12X6-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    7  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    12  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis