Uszczelnienie hydrauliczne US-7X12X6-PU94
Odniesienie : US-7X12X6-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-7X12X6-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 7 mm, średnicę zewnętrzną 12 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  1 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-90 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-90
3 3
Uszczelnienie hydrauliczne - UBI-6X14X6.50-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UBI-6X14X6.50-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    7  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    12  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis