Uszczelnienie hydrauliczne US-65X78X10-PU94
Odniesienie : US-65X78X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-65X78X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 78 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.