Uszczelnienia zgarniające RAK-65X79X8-PU94
Odniesienie : RAK-65X79X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RAK-65X79X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 79 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.