Uszczelnienie hydrauliczne US-65X75X6-7-NBR90
Odniesienie : US-65X75X6-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-65X75X6-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  25 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko igiełkowe - 12NQ2410A-JTEKT JTEKT
ŁOŻYSKO IGIEŁKOWE 12NQ2410A-JTEKT
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    65  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis