Łożysko igiełkowe 12NQ2410A-JTEKT
Odniesienie : 12NQ2410A-JTEKT
JTEKT
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym 12NQ2410A-JTEKT, marki JTEKT, posiada średnicę wewnętrzną 12 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 9.8 mm.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 608-26-ZZ-ZEN ZEN
Pyłoszczelność
ŁOŻYSKO KULKOWE 608-26-ZZ-ZEN
Uszczelnienie hydrauliczne - US-65X75X6-7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-65X75X6-7-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    12  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24  MM
  • GRUBOŚĆ
    9.8  MM
  • WAGA
    23  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis