Uszczelnienie hydrauliczne US-48X63X10-PU94
Odniesienie : US-48X63X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-48X63X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 48 mm, średnicę zewnętrzną 63 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.