Uszczelnienia zgarniające RDE-40X48X5-6.50-PU94
Odniesienie : RDE-40X48X5-6.50-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-40X48X5-6.50-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 48 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.