Uszczelnienie hydrauliczne US-32X40X6-PU94
Odniesienie : US-32X40X6-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-32X40X6-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.