Uszczelnienia zgarniające RDE-32X40X5-7-PU94
Odniesienie : RDE-32X40X5-7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RDE-32X40X5-7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.