Uszczelnienie hydrauliczne US-28X40X8-PU94
Odniesienie : US-28X40X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-28X40X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.