Uszczelnienie hydrauliczne US-36X52X10-PU94
Odniesienie : US-36X52X10-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-36X52X10-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 36 mm, średnicę zewnętrzną 52 mm oraz grubość 10 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6407-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6407-2RS
Tuleja PAP - PAP3030-P20 GEN
TULEJA PAP PAP3030-P20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    36  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    52  MM
  • GRUBOŚĆ
    10  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    11  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis