Uszczelnienie hydrauliczne US-28X38X8-PU94
Odniesienie : US-28X38X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-28X38X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 38 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    28  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    38  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis