Uszczelnienia zgarniające RIA-28X38X5-8-NBR90
Odniesienie : RIA-28X38X5-8-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-28X38X5-8-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 38 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  25 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 32209-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32209-SKF
Tuleja PAP - PAP3020-P10 GEN
TULEJA PAP PAP3020-P10
Uszczelnienie hydrauliczne - US-28X38X8-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-28X38X8-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    28  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    38  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    7  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis