Uszczelnienie hydrauliczne US-20X28X3-PU94
Odniesienie : US-20X28X3-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-20X28X3-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 3 mm. Jest wykonany z materiału PU.