Uszczelnienie hydrauliczne US-20X28X4-NBR90
Odniesienie : US-20X28X4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-20X28X4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 28 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.