Uszczelnienie hydrauliczne US-16X26X5-PU94
Odniesienie : US-16X26X5-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-16X26X5-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 26 mm oraz grubość 5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  50+ części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP1812-P10 GEN
TULEJA PAP PAP1812-P10
Uszczelnienie hydrauliczne - US-53X65X6-NBR90 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-53X65X6-NBR90
Pasek klinowy owijany - Z37 GEN
PASEK KLINOWY OWIJANY Z37
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    16  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    26  MM
  • GRUBOŚĆ
    5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis