Uszczelnienie hydrauliczne US-53X65X6-NBR90
Odniesienie : US-53X65X6-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-53X65X6-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 53 mm, średnicę zewnętrzną 65 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  17 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Główki cięgieł TSM - TSM012-C GEN
GŁÓWKI CIĘGIEŁ TSM TSM012-C
Uszczelka O-ring - OR-60X3-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-60X3-NBR70
Podkładka oporowa - WC-12-DU GEN
PODKŁADKA OPOROWA WC-12-DU
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    53  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    65  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    7  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis