Uszczelnienie hydrauliczne US-15X21X3.50-PU94
Odniesienie : US-15X21X3.50-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-15X21X3.50-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 21 mm oraz grubość 3.5 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP1510-P10 GEN
TULEJA PAP PAP1510-P10
Uszczelnienia zgarniające - RIA-15X21X3.50-5-FPM90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RIA-15X21X3.50-5-FPM90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    15  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    21  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.5  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis