Uszczelnienia zgarniające RIA-15X21X3.50-5-FPM90
Odniesienie : RIA-15X21X3.50-5-FPM90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-15X21X3.50-5-FPM90 posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 21 mm oraz grubość 3.5 mm. Jest wykonany z materiału FPM.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja PAP - PAP1225-P10 GEN
TULEJA PAP PAP1225-P10
Uszczelnienie hydrauliczne - US-15X21X3.50-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-15X21X3.50-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    15  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    21  MM
  • GRUBOŚĆ
    3.5  MM
  • MATERIAŁ
    FPM
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis