Uszczelnienie hydrauliczne US-10X18X6-PU94
Odniesienie : US-10X18X6-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-10X18X6-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 18 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału PU.