Uszczelnienie hydrauliczne US-10X18X6-NBR90
Odniesienie : US-10X18X6-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-10X18X6-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 18 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (20 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-10X18X6-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-10X18X6-PU94
Podkładka oporowa - AS5070 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS5070
Amortyzatory gumowy diabolo - SR00-N-2019-6 GEN
AMORTYZATORY GUMOWY DIABOLO SR00-N-2019-6
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    18  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis