Uszczelnienie hydrauliczne UP-10X16X4-NBR90
Odniesienie : UP-10X16X4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-10X16X4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 16 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6305 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 6305
Tuleja z brązu - BNZ10-14-8 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ10-14-8
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    16  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis