Tuleja z brązu BNZ10-14-8
Odniesienie : BNZ10-14-8
GEN
Opis
Tuleja Z Brązu, znana pod numerem referencyjnym BNZ10-14-8 Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 10 mm, średnicę zewnętrzną 14 mm oraz długość 8 mm. Jest wykonana z .
  13 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Tuleja z brązu - BNZ10-14-10 GEN
TULEJA Z BRĄZU BNZ10-14-10
Klej - COLLE-HAUTE-RESISTANCE-603-10ML-LOCTITE LOCTITE
KLEJ COLLE-HAUTE-RESISTANCE-603-10ML-LOCTITE
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    14  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • WAGA
    5  G
Opis