Uszczelnienia zgarniające RSU-45X53X6-NBR
Odniesienie : RSU-45X53X6-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSU-45X53X6-NBR posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 53 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  14 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6204-2RSH-SKF SKF
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6204-2RSH-SKF
Uszczelnienie hydrauliczne - US-45X53X8-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-45X53X8-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    53  MM
  • GRUBOŚĆ
    6  MM
  • WAGA
    10  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis