Uszczelnienie hydrauliczne US-45X53X8-PU94
Odniesienie : US-45X53X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-45X53X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 53 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.