Uszczelnienia zgarniające RSU-16X24X6-7-NBR90
Odniesienie : RSU-16X24X6-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSU-16X24X6-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 16 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 6 mm. Jest wykonany z materiału NBR.