Uszczelnienia tłokowe TP1-15X25X12-NBR90
Odniesienie : TP1-15X25X12-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Tłokowe o numerze referencyjnym TP1-15X25X12-NBR90 jest przeznaczony do montażu na głowicy tłoka. Dla tej referencji średnica zewnętrzna trzpienia powinna wynosić 15 mm, średnica wewnętrzna tulei 25 mm oraz dostępna grubość na dnie rowka 12 mm. Jest wykonany z NBR.