Uszczelnienia zgarniające RSP-32X38X2.50-4-NBR90
Odniesienie : RSP-32X38X2.50-4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-32X38X2.50-4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 38 mm oraz grubość 2.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.