Uszczelnienia zgarniające RIA-32X40X4-NBR90
Odniesienie : RIA-32X40X4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RIA-32X40X4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 40 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  25 części w magazynie (12 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6205-DDU-NSK NSK
spec_icon
ŁOŻYSKO KULKOWE 6205-DDU-NSK
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-110 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-110
4 4
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    32  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    40  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RIA
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis