Uszczelnienia zgarniające RSP-110X125X7-NBR
Odniesienie : RSP-110X125X7-NBR
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-110X125X7-NBR posiada średnicę wewnętrzną 110 mm, średnicę zewnętrzną 125 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - UP-110X125X11.300-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UP-110X125X11.300-PU94
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    110  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    125  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • WAGA
    23  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis