Uszczelnienie hydrauliczne UP-110X125X11.300-PU94
Odniesienie : UP-110X125X11.300-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym UP-110X125X11.300-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 110 mm, średnicę zewnętrzną 125 mm oraz grubość 11.3 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    110  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    125  MM
  • GRUBOŚĆ
    11.3  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    UP
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    30  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis