Uszczelnienia zgarniające RSP-102X120X7-10-NBR90
Odniesienie : RSP-102X120X7-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSP-102X120X7-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 102 mm, średnicę zewnętrzną 120 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  9 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RSE-102X114X5.50-10-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RSE-102X114X5.50-10-NBR90
Łożysko kulkowe wzdłużne - F10-18-M-ZEN ZEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WZDŁUŻNE F10-18-M-ZEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    102  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    120  MM
  • GRUBOŚĆ
    7  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSP
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    29  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis