Uszczelnienia zgarniające RSE-102X114X5.50-10-NBR90
Odniesienie : RSE-102X114X5.50-10-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-102X114X5.50-10-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 102 mm, średnicę zewnętrzną 114 mm oraz grubość 5.5 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  4 części w magazynie (18 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-100 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-100
3 3
Łożysko kulkowe wzdłużne - F10-18-M-ZEN ZEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WZDŁUŻNE F10-18-M-ZEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    102  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    114  MM
  • GRUBOŚĆ
    5.5  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    RSE
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    17  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis