Uszczelnienia zgarniające RSE-56X64X4-7-PU94
Odniesienie : RSE-56X64X4-7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-56X64X4-7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 56 mm, średnicę zewnętrzną 64 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  9 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RSE-56X64X4-7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RSE-56X64X4-7-NBR90
Łożysko kulkowe dwurzedowe - DAC34640037 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE DWURZEDOWE DAC34640037
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    56  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    64  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    4  G
Opis