Uszczelnienia zgarniające RSE-56X64X4-7-NBR90
Odniesienie : RSE-56X64X4-7-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-56X64X4-7-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 56 mm, średnicę zewnętrzną 64 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  48 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6207 GEN
ŁOŻYSKO KULKOWE 6207
Podkładka zabezpieczająca - MB8-SKF SKF
PODKŁADKA ZABEZPIECZAJĄCA MB8-SKF
Uszczelnienie hydrauliczne - UTSL-56X71X11.50-12.50-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE UTSL-56X71X11.50-12.50-PU94
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    56  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    64  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    5  G
Opis