Uszczelnienia zgarniające RSE-50X58X4-PU94
Odniesienie : RSE-50X58X4-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-50X58X4-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 58 mm oraz grubość 4 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienie hydrauliczne - US-50X58X8-PU94 GEN
USZCZELNIENIE HYDRAULICZNE US-50X58X8-PU94
Tuleja PAP - PAP5050-P10 GEN
TULEJA PAP PAP5050-P10
Łożysko kulkowe wzdłużne - 52206-ZEN ZEN
ŁOŻYSKO KULKOWE WZDŁUŻNE 52206-ZEN
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    58  MM
  • GRUBOŚĆ
    4  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    4  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis