Uszczelnienie hydrauliczne US-50X58X8-PU94
Odniesienie : US-50X58X8-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-50X58X8-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 58 mm oraz grubość 8 mm. Jest wykonany z materiału PU.
  41 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6202-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6202-2RS
Tuleja PAP - PAP5030-P20 GEN
TULEJA PAP PAP5030-P20
Uszczelnienia zgarniające - RS-50X58X4-7-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RS-50X58X4-7-NBR90
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    58  MM
  • GRUBOŚĆ
    8  MM
  • MATERIAŁ
    PU
  • TYP
    US
  • TWARDOŚĆ
    94  S
  • WAGA
    6  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis