Uszczelnienia zgarniające RSE-3X7X2.20-4-NBR90
Odniesienie : RSE-3X7X2.20-4-NBR90
GEN
Opis
Uszczelnienia Zgarniające o numerze referencyjnym RSE-3X7X2.20-4-NBR90 posiada średnicę wewnętrzną 3 mm, średnicę zewnętrzną 7 mm oraz grubość 2.2 mm. Jest wykonany z materiału NBR.
  50+ części w magazynie (4 dni temu )
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelnienia zgarniające - RSE-5X8X2.20-4-NBR90 GEN
USZCZELNIENIA ZGARNIAJĄCE RSE-5X8X2.20-4-NBR90
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    3  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    7  MM
  • GRUBOŚĆ
    2.2  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TWARDOŚĆ
    90  S
  • WAGA
    1  G
Opis